Najnovšie články magazínu gadgets.sk:

Skvelé špionážne pero je novinkou na Slovenskom trhu. Malé, kompaktné pero v sebe ukrýva štyri veľmi praktické veci. Je to kamera, fotoaparát, diktafón a USB kľúč s kapacitou 4GB.  Tento malý zázrak váži necelých 30 gramov a rozmery má  150 x 15 x 15 mm.

Najväčšia výhoda tohto multifunkčného zázraku spočíva práve v tom, že vyzerá ako každé iné bežné pero, a ten kto sa s ním ešte nestretol nemá šancu odhaliť, aký zázrak držíte v ruke. Dokonca ak chcete pero ešte viac zamaskovať, môžete si naň nalepiť nálepku firmy, kde pracujete a budete mať štýlové reklamné pero.

Poďme si teraz predstaviť jednotlivé komponenty, z ktorých sa multifunkčné perá skladajú pekne postupne. Ako sme už spomenuli, pero v sebe skrýva štyri skvelé špionážne pomôcky.

Prvou z nich je kamera. Kamera je priamo zabudovaná v tomto multifunkčnom zázraku a nahrávať s ňou môžete skutočne vo vysokej kvalite, pretože rozlíšenie je 640 x 480 bodov. Samotný objektív kamery je šikovne ukrytý a voľným okom nie je viditeľný. Ak chcete zahájiť kamerovanie, len jednoducho stlačíte tlačidlo na vrchnej časti pera, a záznam sa Vám nahráva. Keďže súčasťou pera je aj diktafón, tak celú nahrávku si nielen nahráte, ale aj budete počuť čistý zvuk. Kapacita pamäte je 4GB, takže nahrávať môžete zvesela. Ak nechcete práve nahrávať cez kameru, a postačí Vám len fotka, použijete fotoaparát. Alebo môžete pero použiť ako veľkokapacitný disk USB, na ktorý zmestíte aj dvojhodinový film. Potom stačí pero pripojiť k počítaču a každý nahratý záznam si hneď môžete pozrieť, či vypočuť.

Tak čo poviete? Neoplatí sa investovať do tejto vecičky? Ja si myslím, že hej, najmä ak si spočítate, čo všetko sa v tomto zázraku ukrýva.  1. Tu môžete nechať komentár?0